Add images and videos to help customers visualize the product.
부품 번호:
사양
| Body Material | Stainless Steel |
| Valve Function | 3 way - 3/2 Universal |
| Pipe/Port Type & Size | NPT 1/4 |
| Valve Actuation | Solenoid |
| Voltage & Frequency | 115-120 AC-60 with 50 Hz |
| Product Weight | 0.00 lbs |
| Kit Number | 123670 |
| Coil Class | FT |
| Coil Number | 276000-032-D |
| Watt Rating | 12 W |
| Item Status | Active |
| Lead Length | 18 inch |
| Carton Note | 1/4 X 1/4 3U S.S. 12.0/F AC |
