Specifications
| Type | Distributor 2x |
| Port G | G 1/4 |
| Min. working pressure | 0 bar |
| Max. working pressure | 16 bar |
| Min. ambient temperature | -10 °C |
| Max. ambient temperature | 70 °C |
| Delivery unit | 5 piece |
| Weight | 0.02 kg |
| Housing material | Aluminum |
| Seal material | Polyvinyl chloride |
| Screws material | Brass |
