Codice:
Specifiche
| Body Material | Stainless Steel |
| Flow (Cv) / Flow (Kv) | 0.86 / 0.74 |
| Function | 4 way |
| Pipe/Port Type & Size | NPT 1/4 |
| Media | Air, Inert Gas |
| Min to Max Operating Pressure (Air) | 30 - 150 PSI |
| Coil Number | 238610-058-D |
| Orifice Size | 1/4 in |
| Voltage & Frequency | 220 Volts AC with 50 Hz |
| Watt Rating | 10.1 W |
| Item Status | Active |
| Lead Length | 18 inch |
| Carton Note | 1/4 X 1/4 4W S.S. 10.1/F AC |
