사양
| Body Material | Brass |
| Valve Function | 2 way - 2/2 Normally Closed |
| Pipe/Port Type & Size | NPT 1/8 |
| Valve Actuation | Solenoid |
| Voltage & Frequency | 22 AC with 50 Hz |
| Product Weight | 0.00 lbs |
| Kit Number | 302850 |
| Coil Class | FB |
| Coil Number | 238210-105-D |
| Watt Rating | 13.8 W |
| Item Status | Active |
| Lead Length | 18 inch |
| Carton Note | 1/8 X 3/64 2NC BRASS 13.8/F AC |
